Sidnei shëndrrohet në instilacion të mrekulluesëm dritash [VIDEO]

Autori:Avdyl Pajaziti

Më shumë se 60 instalacione të dritave janë spërkatur përreth 9 regjioneve, të cilat janë simbol i qytetit të Sidnei, përfshirë Shtëpinë e Operës të Sidnei dhe Urën e Limanit të Sidnei, për të festuar festivalin e dritave ‘Vivid’ që mbahet çdo vit në këtë qytet.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/sidnei-shendrrohet-ne-instilacion-te-mrekulluesem-dritash-video/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala