Si të ndërtosh një pishinë në shtëpi ?

Autori:Avdyl Pajaziti

Një prej mënyrave më të mira për freskim gjatë motit me temperatura të larta është frekuentimi i pishinave.

Gazeta Fjala sjell një ide kreative dhe shumë të thjeshtë për ndërtimin e një pishine në shtëpi me mjete shtëpiake. E gjitha çfarë duhet për ndërtimin e kësaj pishine janë disa paleta, lidhëse për to dhe një mbështjellës me material gome.

11751960_865645983470554_4208457819316706594_n

 

10362624_865646073470545_7894385497385942673_n

11755859_865646150137204_8517378276325113205_n  11168465_865646770137142_2851252967120772490_n 11742664_865646590137160_6513056556717878812_n

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/si-te-ndertosh-nje-pishine-ne-shtepi/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala