Si ta mbrohsh mbushësin e iPhone (Foto)

Autori:Avdyl Pajaziti

Të posedoni një të tillë ju keni më vete shumë gjëra, mund të bëni fotografi, të dëgjoni muzikë, të argëtoheni, të lidheni me botën përmes internetit etj.

Problemi i vetëm që ka iPhone është mbushi i tij, i cili lehtë dëmtohet.

Por për ta mbrojtur atë ka disa forma të lehta dhe të cilat janë shumë efikase.

Mbështjellja e tij me spiralen e një lapsi është një mundësi e mirë, ashtu sikur mund të lidhet edhe me penj të ndryshëm të cilët mund t’i dekoroni sipas dëshirës suaj.

iphone1-1024x575iphone2-1024x765 iphone11

 

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/si-ta-mbrohsh-mbushesin-e-iphone-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala