Si ta karikoni iPhone-n super shpejtë dhe në kohë të shkurtër [VIDEO]

Autori:Avdyl Pajaziti

Sigurisht se jeni gjendur në pozitën kur iPhone i juaj ka pak bateri dhe ti ke shumë pak minuta për ta karikuar atë. Shikojeni dhe mësoni se si ta karikoni iPhone-n tuaj super shpejtë dhe në kohë shumë të shkurtër.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/si-ta-karikoni-iphone-n-super-shpejte-dhe-ne-kohe-te-shkurter-video/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala