Si reagojnë kosovarët kur dikush ju ofron ombrellë ? (Video)

Autori:Zekirja Shabani

Në një ditë me shi në Prishtinë në sheshin ‘Ibrahim Rugova’ dhe ‘Nënë Tereza’ disa persona u kanë ofruar ombrella qytetarëve për ti ndihmuar të mos lagen nga shiu.

Ky veprim i papritur ka nxitur reagime të ndryshme të qytetarëve. E gjithë kjo ka qenë një eksperiment social i “R2Prank”./Gazeta Fjala/

Për më tepër ndiqeni videon:

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/si-reagiojne-kosovaret-kur-dikush-ju-ofron-ombrelle-video/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala