Shtyhet seanca e Kuvendit të Kosovës për Gjykatën Speciale

Autori:Avdyl Pajaziti

Me 78 vota për 2 abstenime dhe një kundër është shtyrë seanca e Kuvendit të Kosovës.

Kryetari i Kuvendit, Kadri Vesleli ka thënë se shtyhet seanca por nuk ka dhënë një datë se kur do të ketë seancë të re.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/shtyhet-seanca-e-kuvendit-te-kosoves-per-gjykaten-speciale/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala