Shtyhet mbledhja e kryesisë për nesër, pritet ndërhyrja e presidentes

Autori:Avdyl Pajaziti

Kryeparlamentari Kadri Veseli ka bërë të ditur se vazhdimi i seancës do të bëhet këtë javë, përderisa ka njoftuar se mbledhja e kryesisë e paraparë të mbahet sot është shtyhet për nesër.

“Vazhdimi i seancës do të bëhet këtë javë. Paraprakisht presidentja më njoftoi që do të zhvillojë takim për zgjidhjen e situatës. Për shkak të kësaj mbledhja e kryesisë shtyhet për nesh”, tha Veseli./Indeksonline/

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/shtyhet-mbledhja-e-kryesise-per-neser-pritet-nderhyrja-e-presidentes/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala