Shtyhen fluturimet për shkak të mjegullës (Foto)

Autori:Avdyl Pajaziti

Mjegulla e sotme e cila ka përshkuar vendin qysh në orët e hershme të mëngjesit ka bërë që të ketë vonesa në fluturime nga Aeroporti i Prishtinës “Adem Jashari”

Shumë qytetarë kanë në mbetur aeroport ku u është thënë se duhet të presin më së paku edhe 1 orë e gjysmë.

Kjo nuk është hera e parë që fluturimet shtyhen për shkak të kushteve të tilla atmosferike./Indeksonline/

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/shtyhen-fluturimet-per-shkak-te-mjegulles-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala