Shtrëngatë në Prishtinë (Foto+Video)

Autori:Avdyl Pajaziti

Prishtina sot është përfshirë nga reshjet e mëdha të shiut, duke pamundësuar ecjen në qytet nga breshëri dhe vërshimet që i kanë kapluar rrugët e kryeqytetit.

Rreshjet e shiut janë ta pandalura në këto momente në  Prishtinë. Ato vetëm sa po shkojnë e duke u shtuar më shumë saqë kanë krijuar dhe vërshime nëpër rrugët e kryeqytetit, duke u vështirësuar kalimin veturave, raporton Gazeta Fjala.

Gazeta Fjala sjell foto dhe video ekskluzive nga kjo shtrëngatë që po ndodh tani.

20150803_144219

11060165_426016044275638_3137756383926429526_n

 

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/shtrengate-ne-prishtine-fotovideo/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala