Shtohet siguria rreth objektit të qeverisë

Autori:Gazeta Fjala

Edhe pse protesta e opozitës është paralamëruar si e qetë dhe paqësore, kjo nuk e ka ndalur Policinë e Kosovës që të mobilizohet.

Ndërtesa e Qeverisë së Kosovës është “blinduar” nga forca të shumta të Njësisë Speciale të Policisë së Kosovës kur ka mbetur më pak se një orë deri në fillim të manifestimit të opozitës./Gazeta Fjala

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/shtohet-siguria-rreth-objektit-te-qeverise/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala