Shtohet numri i protestuesve afër kuvendit

Autori:Gazeta Fjala

Edhe pse më herët njësitet special të Policisë së Kosovës arritën që të largojnë protestuesit nga hyrja e dytë e Kuvendit të Kosovës, numri i protestuesve ka filluar të shtohet në sheshin Skenderbeu, afër objektit të kuvendit.  Megjithatë, ky numër nuk është shumë i madh./Gazeta Fjala

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/shtohet-numri-i-protestuesve-afer-kuvendit/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala