Shteti nuk lë vend për parking, rrëzikohet komunikacioni (Foto)

Autori:Avdyl Pajaziti

Në magjsitralën Prishtinë-Ferizaj nuk mund të gjeshë hapësira për të ndalur veturën. Madje këtë nuk mund ta bëshë edhe po pate defekte në veturë.

Ndrrimin e ndonjë gome apo evitmin e defekteve duhet ta bësh në mes të asfaltit. E, kjo është duke e rrezikuar serjozisht komunikacionin.

Këtë është dashur ta bëjë edhe sot një qytetatar. Nga fotot që ka siguruar Gazeta shihet se si ai ëshët dashur të rrezikojë vetën dhe komunikacionin për ti nddruar gomën veturës./GazetaFjala/.

11096954_10206297656709180_1510796055_n

11130613_10206297656949186_1775798781_n

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/shteti-nuk-le-vend-per-parking-rrezikohet-komunikacioni-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala