Shtetasi gjerman arrestohet pas sulmit ndaj policëve

Autori:Avdyl Pajaziti

Një i dyshuar mashkull shqiptar me shtetësi gjermane është arrestuar pasi që nuk  ka respektuar urdhërat e zyrtarëve policor dhe i ka sulmuar ata fizikisht.

Me vendim të prokurorit i dyshuari pas intervistimit është dërguar në mbajtje njoftoi policia e Kosovës.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/shtetasi-gjerman-arrestohet-pas-sulmit-ndaj-policeve/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala