Shtëpia më e vjetër se 300 vjetë, shikoni si duket brenda (Foto)

Autori:Avdyl Pajaziti

Kjo shtëpi gjendet në Cornwall, Britani të Madhe, dhe është ndërtuar në vitin 1680.

Mund të duket si e vogël nga jashtë, por përbrenda do të ju bëjë ta dashuroni, shkruan lajmi.net.
Kjo shtëpi ishte më e vjetër, por një çift i ri e kishin blerë atë dhe e kishin modernizuar, duke e bërë një shtëpi komforte ku kanë gjithçka çfarë duan.
247755-1000-1453803241-1header-xlg

247905-1000-1453803241-12

247655-1000-1453803241-8

247355-1000-1453803241-4

247455-1000-1453803241-2

247805-1000-1453803241-3

 

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/shtepia-me-e-vjeter-se-300-vjete-shikoni-si-duket-mbrena-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala