Shtatorja e Ismail Qemalit gati për t’u ngritur në Prishtinë

Autori:Avdyl Pajaziti

Ka qenë kreu i Prishtinës, Shpend Ahmeti, ai që ka treguar se shtatorja e Ismail Qemalit është gati për t’u vënë në Prishtinë.

E nuk do të vonojë as lartësimi i shtatores së Hasan Prishtinës, në qytetin e Vlorës.

“Pjesa e parë e bashkëpunimit Prishtinë – Vlorë drejt realizimit. Ismail Qemali (foto e shtatores gati të përfunduar nga Luan Mulliqi) së pari vjen në Prishtinë e pastaj edhe Hasan Prishtina së shpejti në Vlorë”, ka shkruar Ahmeti, në profilin e tij në Facebook.

20150408235444659646

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/shtatorja-e-ismail-qemalit-gati-per-tu-ngritur-ne-prishtine/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala