Shtatë persona të lënduar në një aksident afër Badovcit (foto)

Autori:Avdyl Pajaziti

Një aksident i rëndë ka ndodhur në afërsi të fshatit Mramor, te Liqeni i Badovcit, në të cilin janë përfshirë disa automjete.

Bëhet e ditur se 7 persona kanë mbetur të lënduar në këtë aksident
a_3734 11277887-10152994218102029-1365740395-n 11651065-10152994213372029-566510518-n a1_2448

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/shtate-persona-te-lenduar-ne-nje-aksident-afer-badovcit-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala