Shqyen pikturat në Kuvendin e Kosovës

Autori:Gazeta Fjala

Albin Kurti nga Vetëvendosje dhe Kryetari i Aleances për ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj, edhe sot kanë shqyer pikturat e vendosura në hollin e Kuvendit.

Kjo pasi administrata e Kuvendit ka vendosur piktura të reja në vend të atyre që javë më parë u zbuluan nga deputetët e opozitës.

Pas zbulimit të pikturave të vjetra me motive kombëtare administrata e kuvendit mbi to kishte vendosur piktura të ujëvarës së Mirushes dhe Hyjneshës në Fron, pikërisht këto janë shqyer sot nga Albin Kurti e Ramush Haradinaj./Gazeta Fjala

 

 

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/shqyen-pikturat-ne-kuvendin-e-kosoves/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala