Shqiptari uron bossin e “Facebook”: Urime bir… (Foto)

Autori:Avdyl Pajaziti

Kush thotë që shqiptarët nuk janë dashamirë e kanë gabim.

Shikojeni urimin e shqiptarit i cili Mark Zuckerberg-ut i dëshiron jetë të gjatë në martesen me Priscilla Chan.

Mark Zuckerberg dhe Priscilla Chan gëzojnë martesen e tyre që nga maji i 2012.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/shqiptari-uron-bossin-e-facebook-urime-bir-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala