Shqiptari i shënon Interit midis San Siros (VIDEO)

Autori:Avdyl Pajaziti

Futbollisti shqiptar i Parmes, Andi Lila ka barazuar ndeshjen qe po zhvillohet ne San Siro ne mes te Interit dhe Parmes.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/shqiptari-i-shenon-interit-midis-san-siros-video/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala