Shqipëria pret notë pozitive nga Raporti i Progresit

Autori:Gazeta Fjala

Qeveria shqiptare pret që progres-raporti për Shqipërinë të jetë pozitiv. Duke folur nga Korça, ministrja e Integrimit, Klajda Gjosha thotë se reforma në drejtësi është një kusht i panegociueshëm.

“Progres- raporti pritet të jetë pozitiv, kemi në proces reformën në drejtësi. Reforma në drejtësi është kyç dhe i panegociueshëm. Raporti do të paraqesë klimën politike që kemi kohët e fundit”, tha Gjosha./TCH

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/shqiperia-pret-note-pozitive-nga-raporti-i-progresit/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala