Shqipe Pantina kërkon që të arresetohet

Autori:Gazeta Fjala

Derisa forcat speciale të Policisë së Kosovës kanë arritur që të arrestojnë Albin Kurtin dhe dhjetëra aktivistë të tjerë të kësaj partie, deputetja Shqipe Pantina ka kërkuar që policia të merrë masa të njejta edhe ndaj saj.

Gazetari ynë që ndodhet para selisë së Lëvizjes Vetëvendosje, raporton se deputetja Pantina i ka kërkuar policisë që të arrestohet me arsyetimin se edhe ajo ka hedhur gazlotësjellës./Gazeta Fjala/

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/shqipe-pantina-kerkon-qe-te-arresetohet/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala