Shpërthim me eksploziv në Shkup

Autori:Avdyl Pajaziti

Rreth 30 minuta pas mesnate në rrugën “Angel Dimovski”, në parkingun afër ndërtesës së Sektroit për punë të Brendshme –Shkup, persona të panjohur kanë aktivizuar një eksploziv, pas çka është dëgjuar një detonim i fortë.

Nga shpërthimi janë dëmtuar vetëm 5-6 vetura të parkuara aty afër, raporton portali aktuale.mk.

Policia po kryen hetimet.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/shperthim-me-eksploziv-ne-shkup/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala