Shpërndahen protestuesit, rrugët janë më të qeta

Autori:Gazeta Fjala

Forcat e njësive speciale të Policisë së Kosovës kanë arritur që të shpërndajnë protestuesit.  Në sheshet kreysore në kryqqytet, rruga afër katedralës, dhe në rrugën Agim Ramadani nuk shihen më protestues dhe ka filluar qarkullimi i papenguar i qytetarëve/Gazeta Fjala

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/shperndahen-protestuesit-rruget-jane-me-te-qeta/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala