Shpërndahen protestuesit (Foto)

Autori:Avdyl Pajaziti

Protestuesit e mbledhur para Kuvendit të Kosovës në shenjë proteste kundër marrëveshjeve të Kosovës me Serbinë dhe Malin e Zi, tashmë kanë filluar të shpërndahen, transmeton Gazeta Fjala.

12064196_10207015906983795_849555236_n 12166651_10207015906503783_1666176767_n

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/shperndahen-protestuesit-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala