Shpërndahen afishe që shfaqin të dehur deputetët e opozitës (Foto)

Autori:Avdyl Pajaziti

Mbrëmë rrugëve dhe mureve të objekteve në kryeqytet janë shpërndarë afishe të cilat shfaqin deputetë të opozitës teksa konsumojnë alkool në sallën e Kuvendit të Kosovës

Bërja e këtyre afisheve duket të ketë marr shkas nga seanca e kaluar maratonë e Kuvendit të Kosovës ku deputetët e opozitës tentuan që të bllokojnë punën e legjislativit.

Gjatë asaj seance gazetarët në një moment kishin kapur pamje teksa lideri i AAK-së Ramush Haradinaj konsumonte alkool bashkë me bashkëpartiakun e tij, deputetin Pal Lekaj. /lajmi.net.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/shperndahen-afishe-qe-shfaqin-te-dehur-deputetet-e-opozites-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala