Shpend, edhe kjo është Prishtinë (Foto)

Autori:Avdyl Pajaziti

Përderisa Shpend Ahmeti kacafytet me drejtorin e shkarkuar/ngarkuar të ndërmarrjes Pastrimi, shportat për grumbullim të bërllokut në Gërmi janë jofunksionale, të ndryshkura krejtësisht dhe të shtypura sipas qejfit të vagabondëve.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/shpend-edhe-kjo-eshte-prishtine-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala