Shpend Ahmeti: Të korruptuarit në liri, Ylli Hoxha në burg

Autori:Avdyl Pajaziti

Kryetari i Komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti përmes një shkrimi në Facebook ka folur për faktin se Ylli Hoxha është akoma në paraburgim.

“Përderisa të korruptuarit në liri, Ylli Hoxha në burg. Kjo është gjendja momentale në Kosovë”, ka shkruar Ahmeti.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/shpend-ahmeti-te-korruptuarit-ne-liri-ylli-hoxha-ne-burg/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala