Shpend Ahmeti në protestë, përshëndetet me Policinë

Autori:Avdyl Pajaziti

Në sheshin “Skënderbeu” ka filluar grumbullimi i qytetarëve për të marrë pjesë në protestë.

Atyre iu është bashkuar edhe kryetari i Komunës, Shpend Ahmeti.

Fillimisht ai ka përshëndetur Policinë e Kosovës të cilët sot janë në numër të madh.

 

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/shpend-ahmeti-ne-proteste-pershendetet-me-policine/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala