Shpend Ahmeti në protestë për ditëlindje (Foto)

Autori:Zekirja Shabani

Kryetari i Komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti i është bashkuar turmës së protestuesve. Ai sot ka ditëlindjen dhe duket se ka zgjedhur ta festojë me protestuesit.

shpendi shpeee

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/shpend-ahmeti-ne-proteste-per-ditelindje/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala