Shpend Ahmeti: Më arrestuan, por se kanë të gjatë

Autori:Avdyl Pajaziti

Reagimi  I plotë i Kryetarit të Prishtinës:

Më arrestuan duke më thënë “kryetar me ty kam punë”, dhe filloi me ma dredhu dorën. Kur i thash pse po më arreston “të tregoj në stacion unë ty” dhe me dredhime të duarve më dërguan deri në stacion.

Dhuna e sotme dhe intervenimi i shfrenuar i policisë tregojnë panik dhe mbrojtje të pashpjegueshme të vendimeve tepër të dëmshme për qytetarët. Me dhunë e arrestime të tilla nuk mund të fshihet padrejtësia dhe keqqeverisja.

Nuk e kanë gjatë, Jo.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/shpend-ahmeti-me-arrestuan-por-se-kane-te-gjate/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala