Shpend Ahmeti lë komunën për protestë

Autori:Gazeta Fjala

Kryetari i komunës së Prishtinës Shpend Ahmeti është parë t`i jetë bashkuar protestës së partive opozitare pas fletëarrestimeve dhe bastisjeve nga ana e policisë së kosovës.

shpendi sh ahmeti

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/shpend-ahmeti-len-komune-per-proteste/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala