Shpend Ahmeti i provon kiflet e nxënësve

Autori:Avdyl Pajaziti

Kiflet për nxënësit e shkollave të Prishtinës janë gati.

Ato do t’i prodhojë fabrika e bukës Premium Bakery.

Se ato janë të sigurta, e ka vërtetuar edhe vetë kryetari i Komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti, i cili para kamerës së Klan Kosova i ka provuar kiflet.

 

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/shpend-ahmeti-i-provon-kiflet-e-nxenesve/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala