Shpend Ahmeti e Fisnik Ismaili nderime tek shtatorja e “Ismail Qemailit”

Autori:Avdyl Pajaziti

Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti bashkë me deputetin e Lëvizjes Vetëvendosjes, Fisnik Ismaili si dhe disa anëtarë të Shoqatës së të Burgosurve Politik, kanë bërë nderime tek shtatorja e “Ismail Qemaili”.

As Ahmeti e as Ismaili, nuk kanë dhënë ndonjë prononcim për këtë ditë, përveç aktivistit të Vetëvendosjes, Enis Hoxha, i cili tha se Ismail Qemaili ka qenë njeri i madh dhe ka dhënë kontribut të çmueshëm për pavarësinë e shqiptarëve.

Ndërkohë Hoxha, kritika ka drejtuar karshi të dy qeverive, si të Shqipërisë ashtu edhe të Kosovës.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/shpend-ahmeti-e-fisnik-ismaili-nderime-tek-shtatorja-e-ismail-qemailit/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala