Shpend Ahmeti dublifikon kunjat nëpër Prishtinë (FOTO)

Autori:Avdyl Pajaziti

Nuk u mjaftuan veç kunjat e ish kryetarit Isa Mustafa. Kryetari i Prishtinës Shpend Ahmeti ka vendosur që mbi punën e paraardhësit të tij, të vendos edhe punën e vet. Kështu nëpër rrugët e Prishtinës ai, ka vendosur disa kunja shumë afër atyre ekzistues.

Kjo shihet më së miri në fotografin e realizuar nga Albert Heta.

Sipas tij, njërën palë të shtyllave e ka ndërtuar LDK derisa të dytën Shpend Ahmeti.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/shpend-ahmeti-dublifikon-kunjat-neper-prishtine-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala