Shoping fest në Prizren

Autori:Avdyl Pajaziti

Sot në Prizren do të hapet panairi Shoping Fest. Ky panair organizohet për herë të parë dhe pritet të jetë tradicional.

Panairi do të jetë i hapur deri më 26 prill dhe është organizuar nga Shoqata e biznesmenëve dhe zejtarëve ESNAF nga Prizren.

 

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/shoping-fest-ne-prizren/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala