Shokuese: Anulohet edhe ndeshja Gjermani-Holandë, zbrazet stadiumi (Foto)

Autori:Avdyl Pajaziti

Miqësorja kundër Gjermanisë dhe Holandës e cila ishte planifikuar të luhej në Hanover është anuluar.

I gjithë stadium është evakuuar për shkake sigurie. Arsye për të cilinën është anuluar edhe ndeshja në mes të Belgjikës dhe Spanjë.

“Ndeshja është anuluar. Ju lutem shkoni në shtëpi sa më shpejtë, por pa bërë panik”, ka bërë thirrje policia. /Telegrafi/

 

 

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/shokuese-anulohet-edhe-ndeshja-gjermani-holande-zbrazet-stadiumi-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala