Shkon në 153 numri i të vdekurve në Paris

Autori:Zekirja Shabani

Rezultatet e terrorit në Paris nga sulmet e koordinuara terroriste të premten vonë, duke lënë një komb në zi dhe botën në shok. Së paku 153 veta kanë mbetur të vdekur nga kalashnikovet dhe bombat e sulmit të mbrëmshëm në këtë qytet, konfirmojnë autoritetet franceze për CNN, transmeton Gazeta Fjala.

Prokurori François Molins u tha gazetarëve se në total gjashtë lokacione u sulmuan brenda dhe jashtë kryeqytetit. /Gazeta Fjala/sulmet

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/shkon-ne-153-numri-i-te-vdekurve-ne-paris/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala