Shkencëtarët zbuluan se si duhet ta shmangim një përshtypje të parë të keqe [Video]

Autori:Avdyl Pajaziti

Ne të gjithë dërgojmë shenja nga gjuha e trupit duke u bazuar në mënyrën se si ne ndjehemi dhe çfarë mendojmë, në këtë video mund ta mësojmë se si ta deshifrojmë shpejt çdo situatë.

 

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/shkencetaret-zbuluan-se-si-duhet-ta-shmangim-nje-pershtypje-te-pare-te-keqe-video/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala