Shkëmbinjtë bllokojnë rrugën në Prizren

Autori:Avdyl Pajaziti

Shkëmbinj gjigant kanë bllokuar rrugën Prizren – Reçan, të premten. Siç shihet në disa fotografi të postuara në internet nga Agron Kude, shkëmbinjtë kanë bllokuar komplet qarkullimin e automjeteve në këtë aks, raporton Gazeta Fjala.

Nuk raportohet për dëme materiale apo në njerëz, megjithatë kolona të gjata janë shkaktuar derisa pritet intervenimi për largimin e gurëve nga rruga./Gazeta Fjala/

 

recan 2recanrecan 3

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/shkembinjte-bllokojne-rrugen-ne-prizren/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala