Shkarkohet rektori Ramadan Zejnullahu

Autori:Gazeta Fjala

Në mledhjen e Këshillit Drejtues të UP-së me 6 vota u shkarkua rektori Ramadan Zejnullahu.

Ismet Saliu është shprehur kundër shkarkimit të rektorit. Gjashtë anëtarë tjerë të këshillit drejtues  kanë marrë pjesë në votim dhe të gjithë votuan pro shkarkimit të tij.

Një numër i vogël i studentëve po festojnë për këtë vendim./ Gazeta Fjala/

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/shkarkohet-rektori-ramadan-zejnullahu/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala