Shkarkohet edhe Shefkie Islamaj

Autori:Avdyl Pajaziti

Burimet e gazetës Zeri brenda kabinetit të ministrit Bajrami bëjnë të ditur se Shefkie Islamaj, shkarkohet nga kryetarja e Këshillit Drejtues të Universitetit të Prishtinës (UP)

Sipas këtij burimi arsyeja që ka quar ministrin në këtë vendim ka të bëjë me dështimin dhe shpërfilljen nga ana e Islamajt për të përmbushur detyrat në postin e saj.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/shkarkohet-edhe-shefkie-islamaj/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala