Shkallët më të bukura në botë (FOTO)

Autori:Avdyl Pajaziti

Arti rrugor është gradualisht duke u pranuar si një formë legjitimi dhe art i mrekullueshëm nga gjithnjë e më shumë njerëz.

Kjo nuk do të thotë se artistët e rrugës mund të pushojnë mbi famën e tyre – ata vazhdojnë të eksplorojnë me mënyra të reja për të shfrytëzuar sipërfaqet publike dhe mbulojnë ato në art të bukur. Ky post është i tëri për artistët e rrugës dhe njerëz të rregullt të cilët kanë zbukuruar diçka që shumica prej nesh ndoshta nuk do të mendonim për ujdisjen e – shkallëve publike në natyrë.

A ka këso shkallësh të ngjashme në qytetin tuaj që ndajnë vlera? Nëse jo, shpresojmë se këto imazhe do të frymëzojnë ju komunitetin tuaj së bashku me juve dhe t’i ngjyrosni shkallët tuaj së bashku!

1

2

3

4

5

6

7

10

9

8

 

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/shkallet-me-te-bukura-ne-bote-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala