Shiu shpërndanë protestuesit (Foto)

Autori:Avdyl Pajaziti

Gjatë fjalimit të Visar Imeri, ka filluar edhe reshje të shiut.

Në fund të fjalimit të tij ai ka kërkuar që protestuesit të shpërndahen.

 

11164124_10206381772012010_2069779712_n 11173505_10206381772092012_502500398_n

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/shiu-shperndane-protestuesit-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala