Shiu fatal për Maqedoninë (Foto)

Autori:Avdyl Pajaziti

Pas shiut i cili zgjati më shumë se dy ditë, kështu duket Reçica e Vogël. Siç shihet në disa fotografi të siguruara nga TetovaSot, rrugët janë mbuluar me ggurë dhe baltë. Ju rikujtojmë se shiu i rëmbyeshëm me 3 gusht në këtë rrugë solli gruëz të mëdhenjë ku bllokoi të gjithë këtë rrugë. Fatëmirisht pas këtij shiu nuk ka pasur as dëme materiale as viktima në njerëz.

 

r

 

rrrrr

 

rrrr

 

rr

 

Shipkovica

shipkovica

 

Shkupi

download

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/shiu-fatal-per-maqedonine-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala