Shitet shtëpia më e shtrenjtë në San Francisco [FOTO]

Autori:Avdyl Pajaziti

Një shtëpi e cila ka qenë shtëpia më e shtrenjtë në San Francisco, më në fund është shitur, për shumën 31 milion dollar.

Shtëpia i përkiste kuzhinieres Roxanne Klein dhe ndërmarrësit Michael Klein, i cili i themeloi dhe i ka shitur tri kompani të telekomunikacionit, për të filluar prodhimin e kitarëve të quajtur Modulus Guitars.

the-kitchen-has-a-large-island-and-shiny-light-fixtures the-dining-room-is-a-more-formal-place-to-eat heres-one-of-the-homes-seven-bedrooms enter-the-home-through-a-door-in-an-ivy-covered-wall built-in-1910-the-home-was-restored-in-2002-and-has-lots-of-beautiful-traditional-places-to-sit and-heres-another-one-presumably-for-the-kids

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/shitet-shtepia-me-e-shtrenjte-ne-san-francisco-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala