Shit e blej në Gazetën Fjala dhe Adresari

Autori:Zekirja Shabani

Lexuesit e Gazetës Fjala, nga sot mund të shesin e blejnë shtëpi, banesa, troje, automjete e produkte të ndryshme online dhe pa pagesë përmes platformës së re elektronike Shitblerje.

Ky produkt ofrohet në bashkëpunim me platformën adresari.net.

Kjo u mundëson lexuesve që krahas informimit të drejtë dhe korrekt të kryejnë edhe shërbime tregtare pa pasur nevojë të lëvizin nga shtëpia.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/shit-e-blej-ne-gazeten-fjala-dhe-adresari/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala