Shikoni fotot ekskluzive se si po derdhet uji pas shumë vjetësh në Batllave (Foto)

Autori:Avdyl Pajaziti

Liqeni i Batllavës është mbushur plot. Mijëra litra në sekond janë duke u derdhur nga liqeni i stërmbushur. Gazeta Fjala sjellë fotot ekskluzive nga vendi i ngjarjes.

baltallava 2 batllava 3 batllava 4 batllava 5 batllava 6 batllava 7

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/shikoni-fotot-ekskluzive-se-si-po-derdhet-uji-pas-shume-vjetesh-ne-batllave-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala