Shikoni drejtëpërdrejtë të gjitha zhvillimet nga Kuvendi (LIVE)

Autori:Avdyl Pajaziti

KALLXO.com do ta transmetojë seancën e sotme të Kuvendit të Kosovës dhe zhvillimet rreth saj.

Seanca është caktuar në orën 11:00, ndërsa ka në rend dite 35 pika.

Kjo seancë u caktua pas mbledhjes së Kryesisë së Kuvendit, e cila u mbajt për të ditur qëndrimin e subjekteve opozitare rreth kësaj seance.

 

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/shikoni-drejteperdrejte-te-gjitha-zhvillimet-nga-kuvendi-live/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala