Shi e breshër në Gjilan, Klinë e Gjakovë

Autori:Gazeta Fjala

 

Në orët e pasdites kanë filluar reshjet të shiut të përcjella me breshër nëpër vende të ndryshme të Kosovës.
Breshër ka rënë në Klinë, Gjakovë e në Gjilan, ndërkaq kryeqyteti është errësuar dhe po frynë erë e fuqishme.

Parashikimi i motit për ditën e sotme ka paraparë të reshura atmosferike në orët e pasdites, ndërkaq nga nesër priten rënie të dukshme të temperaturave, të cilat gjithashtu ka gjasa të përcillen me reshje atmosferike.

bresheriii

12025529_762520027213648_560706818_n

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/shi-e-bresher-ne-gjilan-kline-e-gjakove/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala