Sheshli e kallë flamurin e Kroacisë (Foto)

Autori:Avdyl Pajaziti

Lideri i SRS’së, Vojslav Sheshl para pak minutash ka djegur flamurin e Kroacisë para pallatit të drejtëisë, ku edhe duhet të mbahej vazhdimi i gjykimit kundër nënkryetarit të SRS’së Nemanji Sharoviqit.

“ Po e dergojë këtë mesazh tek  shteti Ustash i Kroacisë, ka thënë Shehel.

1618055735551bd3df0493a926374545_v4_big

1442213173551bd3e1a22b5731363326_v4_big

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/sheshli-e-kalle-flamurin-e-kroacise-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala